کد خبر : 198764
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 ژوئن 2022 - 16:11

دانلود زیرنویس فیلم Spiderhead 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Spiderhead 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Spiderhead 2022 سر عنکبوتی یک فیلم علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جوزف کوسینسکی، با فیلمنامه‌ای از رت ریس و پل ورنیک است که بر اساس داستان کوتاه دیستوپایی «فرار از سر عنکبوتی» نوشته جورج ساندرز است. در این فیلم کریس همسورث (که تهیه کننده هم بود)، مایلز تلر و

دانلود زیرنویس فیلم Spiderhead 2022 سر عنکبوتی یک فیلم علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جوزف کوسینسکی، با فیلمنامه‌ای از رت ریس و پل ورنیک است که بر اساس داستان کوتاه دیستوپایی «فرار از سر عنکبوتی» نوشته جورج ساندرز است. در این فیلم کریس همسورث (که تهیه کننده هم بود)، مایلز تلر و جرنی اسمولت به ایفای نقش پرداختند. عکاسی اصلی در استرالیا در سال 2020 انجام شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Spiderhead 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Spiderhead 2022 یک ندامتگاه پیشرفته است که اثرات مواد شیمیایی تحقیقاتی را آزمایش می کند. آزمودنی ها، از نظر فنی زندانیان ایالتی، داوطلبان این پروژه هستند که هدف آن کاهش زمان محکومیت آنهاست. این برنامه توسط استیو آبنستی (همسورث) دلسوز و مهمان نواز به همراه دستیارش مارک (پاگویو) نظارت می شود. زندانیان اتاق های خود را دارند، کارهای خانه را انجام می دهند و بدون نظارت نگهبان آزادانه تردد می کنند. آزمودنی‌ها آزمایش‌های روزانه داروهای مختلف را انجام می‌دهند که همگی احساسات و درک آنها از محیط اطرافشان را تغییر می‌دهد.

به زندانی جف (تلر)، که هنوز از کشتن دوستش در حالی که در حالت مستی رانندگی می‌کرد، نگران است، N-40، یک “داروی عشق” به او داده می‌شود، که حواس او را مخدوش می‌کند و او را وادار به رابطه جنسی با دو تن از همبندانش می‌کند. استیو از او می‌خواهد که داروی Darkenfloxx را انتخاب کند، دارویی که باعث درد شدید جسمی و روانی می‌شود. او از انتخاب خودداری می کند، و ادعا می کند که پس از از بین رفتن اثرات داروی عشق، هیچ چیز خاصی برای هر یک از آنها احساس نمی کند.

روز بعد، استیو به او می گوید که “بالاترها” برای او انتخاب کرده اند و به کوچکتر از این دو زن، هدر، باید دوز تزریق شود، هرچند که فقط 5 دقیقه طول می کشد. جف با اکراه موافقت می کند، و در کمال وحشت، هدر در حالی که در Darkenfloxx بود، پس از آسیب رساندن به MobiPak خود، دستگاهی که داروها را مدیریت می کند، خودکشی می کند. همانطور که استیو با عجله از اتاق پروجکشن خارج می شود، کلیدهایش را رها می کند. جف محفظه میز استیو را باز می‌کند و متوجه می‌شود که هیچ «بالاتر» وجود ندارد: زندان توسط شرکت داروسازی Abnesti اداره می‌شود. داروها از روی کارت یکنوع بازی شبیه لوتو نامگذاری شده بودند.

استیو و جف با هم یک داروی خنده را دریافت می کنند، زیرا استیو همچنین یک MobiPak نصب کرده است. استیو به جف می گوید که پدرش او را در کودکی رها کرده است. جف به لیزی اعتراف می کند که یکی از زندانیان نزدیک اوست که نه تنها دوستش را در تصادف رانندگی کشته است بلکه دوست دخترش را نیز کشته است. لیزی او را در آغوش می گیرد و آنها را می بوسند. استیو متوجه احساسات جف نسبت به لیزی می شود. مارک نسبت به انگیزه های استیو مشکوک می شود و وقتی جف با او روبرو می شود از هم می پاشد.

زیرنویس فیلم Spiderhead 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Spiderhead 2022 هنگامی که استیو از جف می‌خواهد Darkenfloxx را برای لیزی تجویز کند، جف کنترل MobiPak استیو را به دست می‌گیرد و او را مجبور می‌کند تا بپذیرد که هدف واقعی برنامه آزمایش یک داروی سازگار، B-6 است. سایر داروها صرفاً یک پروژه جانبی هستند که برای آزمایش نهایی B-6 مورد استفاده قرار می گیرند: اینکه آیا وقتی به آنها دستور داده می شود به عشق آنها آسیب می رساند یا خیر. در تمام مدتی که زندانیان به آزمایش‌های مختلف رضایت داده‌اند، واقعاً تحت تأثیر داروی اطاعت بوده‌اند. با نزدیک شدن مارک و پلیس به جزیره، استیو با هواپیمای شناور خود فرار می کند، زیرا جف و لیزی تلاش می کنند تا از همبندان خود که دستور گرفته اند آنها را بگیرند پیشی بگیرند. استیو در بالای MobiPak آسیب دیده خود، با خوشحالی هواپیمای شناور خود را در حالی که جف و لیزی قایق موتوری از Spiderhead دور می شوند، به کوه می زند. در یک صدا، جف اظهار می کند که باید روی بخشش خود کار کرد و انتخاب کرد.

«فرار از سر عنکبوتی» اولین بار در سال 2010 در نیویورکر منتشر شد و در مجموعه داستان های کوتاه جورج ساندرز نویسنده، دهم دسامبر 2013 منتشر شد. یک اقتباس سینمایی در فوریه 2019 اعلام شد که جوزف کوسینسکی قرار است از روی فیلمنامه ای نوشته رت کارگردانی کند. ریس و پل ورنیک. در سپتامبر 2020، کریس همسورث، مایلز تلر و جرنی اسمولت به بازیگران پیوستند.

عکاسی اصلی در اوایل نوامبر 2020 در کوئینزلند، استرالیا، در نوامبر 2020 پس از سرمایه گذاری 21.58 میلیون دلار استرالیا از سوی دولت استرالیا، به اشتراک گذاشته شده با تولید Pieces of Her (فرور به سیدنی از بریتیش کلمبیا، کانادا) آغاز شد. ، برای تقویت اقتصاد ملی در طول همه گیری COVID-19. نخست وزیر کوئینزلند، Annastacia Pałaszczuk گفت که این تولید 360 شغل محلی ایجاد می کند و ارزشی در حدود 47 میلیون دلار استرالیا برای اقتصاد محلی دارد.

مکان های فیلمبرداری شامل ساحل طلایی، دارلینگتون، و همچنین مقصد توریستی محبوب Whitsundays بود. تهیه کننده تامی هارپر در مورد لوکیشن ها اظهار داشت: “نکته عالی در مورد این منطقه این است که می توانید در ساحل باشید، می توانید کارهای آبی انجام دهید، می توانید در صحرا باشید، می توانید در کشور باشید و احساس کنید در تگزاس هستید. شما می توانید در یک جنگل بارانی باشید و احساس کنید که در هاوایی هستید.

زیرنویس Spiderhead 2022 - بلو سابتايتل

داستان کوتاه اصلی «فرار از سر عنکبوتی»، منتشر شده در نیویورکر در سال 2010، حاوی مضامین آموزشی است که در آثار نویسنده جورج ساندرز رایج است، از جمله نقش کار و ناامیدی در جامعه.

به عنوان بخشی از یک ویدئو و نامه به سهامدارانش در آوریل 2021، مدیر اجرایی و مدیر ارشد محتوای نتفلیکس، تد سارانوس، تایید کرد که انتظار می‌رود این فیلم در سه ماهه چهارم سال 2021 نمایش داده شود. در آوریل 2022، اکران فیلم در 17 ژوئن 2022 تایید شد. اولین نمایش جهانی در محله سرگرمی در سیدنی، استرالیا، در 11 ژوئن 2022 برگزار شد.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 45 درصد از 83 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 5.5/10 مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «بازیگران قفسه بالای فیلم و منابع خوب نوشته شده Spiderhead تقریباً برای جبران شکست مکرر آن در انجام پتانسیل‌هایش کافی است.» Metacritic که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، به فیلم امتیازی اختصاص داد. از 54 از 100، بر اساس 31 منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نحوه درج رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح