کد خبر : 198173
تاریخ انتشار : شنبه 28 می 2022 - 16:46

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023 یک فیلم اکشن جاسوسی آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر مک کواری است. این هفتمین و ماقبل آخر سری فیلم Mission: Impossible و سومین قسمت از سری فیلم به کارگردانی McQuarrie پس از Rogue Nation و Fallout خواهد بود. تام کروز، وینگ ریمز،

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023 یک فیلم اکشن جاسوسی آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر مک کواری است. این هفتمین و ماقبل آخر سری فیلم Mission: Impossible و سومین قسمت از سری فیلم به کارگردانی McQuarrie پس از Rogue Nation و Fallout خواهد بود. تام کروز، وینگ ریمز، هنری چرنی، سایمون پگ، ربکا فرگوسن، ونسا کربی و فردریک اشمیت بازیگرانی هستند که همگی نقش‌های خود را از فیلم‌های قبلی تکرار خواهند کرد. تازه واردها عبارتند از هیلی آتول، پوم کلمنتیف، شی ویگام، سای مورالس، راب دیلینی و کری الوز.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023 در 14 ژانویه 2019، کروز در ابتدا اعلام کرد که هفتمین و هشتمین فیلم ماموریت غیرممکن به صورت پشت سر هم با مک کواری نویسندگی و کارگردانی هر دو فیلم را برای اکران در 23 ژوئیه 2021 و 5 آگوست 2022 ساخته خواهند شد. با این حال، در فوریه 2021، Deadline Hollywood فاش کرد که پارامونت تصمیم گرفته است دیگر با آن طرح پیش نرود.

در فوریه 2019، فرگوسن بازگشت خود را برای قسمت هفتم تأیید کرد. در سپتامبر 2019، مک کواری در اینستاگرام اعلام کرد که هیلی آتول به بازیگران پیوسته است. در سپتامبر 2019، پوم کلمنتیف برای هر دو فیلم هفتم و هشتم به بازیگران پیوست. در دسامبر 2019، سایمون پگ بازگشت خود را برای این فیلم تایید کرد، و شی ویگهم برای هر دو فیلم بازیگران آن بودند. نیکلاس هولت در ژانویه 2020، همراه با اضافه شدن هنری چرنی، برای اولین بار پس از فیلم 1996، نقش خود را در نقش یوجین کیتریج بازی کرد. ونسا کربی نیز اعلام کرد که برای هر دو فیلم بازمی گردد. در ماه مه 2020، گزارش شد که عیسی مورالس به دلیل درگیری های برنامه ریزی، جایگزین هولت به عنوان شخصیت شرور در هر دو فیلم خواهد شد.

آنجلا باست تأیید کرد که در دسامبر 2020 در نقش اریکا اسلون بازخواهد گشت، اما بعداً به دلیل محدودیت‌های سفر COVID-19 از فیلم حذف شد.  در مارس 2021، مک کواری در اینستاگرام فاش کرد که راب دیلینی، چارلز پارنل، ایندیرا وارما، مارک گاتیس و کری الوز به بازیگران پیوسته اند. در همان روز، گرگ تارزان دیویس نیز تایید شد که به بازیگران پیوسته است.

تحت عنوان کاری Libra،   قرار بود فیلمبرداری در 20 فوریه 2020 در ونیز آغاز شود، که به مدت سه هفته قبل از انتقال به رم در اواسط مارس به مدت 40 روز برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل پس از همه‌گیری COVID-19 در ایتالیا، تولید در این کشور متوقف شد. سه هفته بعد، تمرینات بدلکاری در ساری، انگلستان، درست قبل از یک وقفه آغاز شد. در 6 ژوئیه 2020، پس از یک وقفه دیگر، به گروهی که وارد بریتانیا شده بودند، اجازه شروع فیلمبرداری بدون گذراندن قرنطینه اجباری 14 روزه داده شد. مجموعه در استودیو برادران وارنر، لیوسدن در هرتفوردشایر قرار داشت.

ماه بعد، مجوز مشابهی برای فیلمبرداری در Møre og Romsdal، نروژ اعطا شد. در همان ماه، آتش سوزی بزرگی در دکل بدلکاری موتور سیکلت در آکسفوردشایر رخ داد. آماده‌سازی این صحنه شش هفته طول کشید و یکی از گران‌ترین صحنه‌های فیلم‌برداری شده در بریتانیا بود. در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

فیلمبرداری در 6 سپتامبر 2020 آغاز شد، زمانی که مک کواری شروع به انتشار تصاویر از دکورها در اینستاگرام کرد. در اکتبر 2020، در سراسر نروژ، زمانی که قسمت قبلی در پریکستولن، از جمله شهرداری‌های Stranda و Rauma فیلمبرداری شد، با دید کروز در حال فیلم‌برداری یک صحنه اکشن با Esai Morales در بالای قطار بود. در 26 اکتبر 2020، پس از مثبت شدن تست COVID-19 12 نفر در صحنه فیلمبرداری، تولید در ایتالیا متوقف شد. فیلمبرداری یک هفته بعد از سر گرفته شد.

در دسامبر 2020، در حین فیلمبرداری در لندن، یک ضبط صوتی از کروز در حال فریاد زدن بر سر دو خدمه تولید به دلیل رعایت نکردن قوانین COVID-19 در صحنه به صورت آنلاین منتشر شد. در نتیجه کروز به شخصیت او Les Grossman از فیلم استوایی Thunder در سال 2008 تشبیه شد. پاسخ عموم مردم و بسیاری از افراد مشهور حمایت کننده بود، و نشان می داد که لحن و جدیت او با توجه به شرایط شدید و بار تضمین عدم توقف دوباره تولید، موجه است. در 28 دسامبر 2020، Variety گزارش داد که فیلمبرداری اصلی فیلم در استودیو فیلم Longcross در بریتانیا، با تغییر تولید از استودیوی برادران وارنر، Leavesden، به پایان خواهد رسید. در Longcross، که در ساری در جنوب شرقی انگلستان است، تولیدات مجاز به ادامه پروتکل‌های سختگیرانه COVID-19 بودند. در فوریه 2021، فیلمبرداری در خاورمیانه به پایان رسید و خدمه برای «نشان‌های پایانی» به لندن بازگشتند.

در 20 آوریل 2021 فیلمبرداری در دهکده کوچک Levisham، یورکشایر شمالی، راه آهن شمالی یورکشایر مورز برای سکانسی در رشته کوه های آلپ در سوئیس با قطاری با سرعت 60 مایل (97 کیلومتر) در ساعت از طریق یک پل آغاز شد. منفجر شد، به عنوان اشاره ای به صحنه غرق شدن قطار اوج در فیلم صامت 1926 ژنرال. در آگوست 2021، فیلمبرداری در بیرمنگام در ایستگاه بزرگ مرکزی شهر، با کروز و آتول توسط تماشاچیان آغاز شد.  در سپتامبر 2021، مارتین اسمیت، مجری فیلم، در اینستاگرام تایید کرد که عکاسی اصلی رسما به پایان رسیده است.

 زیرنویس فیلم Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023 در طول پیش تولید در اواخر سال 2019، دولت سوئیس از صدور مجوز هر گونه انفجار برای دنباله قطار در آلپ خودداری کرد، بنابراین تیم تولید Skydance Media در کشورهای مختلف برای یافتن یک پل راه آهن ناخواسته، به جاسوسی مکان پرداختند. در میان کسانی که از آنها خواسته شد در راه اندازی یک “تصادف قطار تمام عیار” کمک کنند، اندرو اکسنر تهیه کننده فیلم لهستانی-آمریکایی بود. در نوامبر 2019، راه‌آهن دولتی لهستان پیشنهاد کرد که اکسنر از پل خرپایی 1908 آلمانی به طول 151 متر (492 فوت) بر روی دریاچه Pilchowickie [pʲilxɔvʲit͡skʲɛ] استفاده کند. es]، در دره Jelenia Góra، در Silesia پایین. در دسامبر 2019، تهیه‌کنندگان پارامونت پیکچرز از جمله مک‌کواری در جنوب لهستان  فرود آمدند، که توسط افسران نیروهای مهندسی لهستان در مخفی کاری عمیق همراهی می‌شد.  مک کواری این بازدید را در اینستاگرام مستند کرد.

پل پیشنهادی که به طور رسمی در سال 1912 توسط ویلهلم دوم افتتاح شد، از جنگ جهانی دوم عمدتاً دست نخورده باقی ماند، و تا سال 2016 توسط قطارها مورد استفاده قرار گرفت. علیرغم ستایش علنی پل به عنوان «بسیار ارزشمند» ، یک کارشناس نتایج یک گزارش سفارشی را نادرست بیان کرد، که به جای بازسازی، بهتر است پل را خراب کرده و پل جدیدی بسازیم. در مارس 2020، پس از انتشار اطلاعات توسط Eksner رد شده،  مقامات محلی و مقامات موزه از قصد تولیدکنندگان برای تخریب فیزیکی پل، به جای استفاده از جلوه‌های CGI، وحشت کردند. فیلمسازان و مقامات دولتی گفتند که پل ویران شده و برای تخریب در نظر گرفته شده است.

تا جولای 2020، علاقه مندان به تاریخ و راه آهن، دانشمندان و فیلمسازان، همراه با اداره میراث منطقه ای بناهای تاریخی، اعضای پارلمان لهستان،  و کمیته بین المللی حفاظت از میراث صنعتی اعتراض کردند. فعالان و سازمان‌های غیردولتی طوماری علیه این تخریب به راه انداختند. و از آنجایی که مدت‌ها به صورت استانی ثبت شده بود و به ثبت ملی دارایی‌های فرهنگی لهستان اضافه می‌شد، وزارت فرهنگ و میراث ملی تأیید کرد که این پل را برای بازی در فیلم، با «بخش کوچک» هل می‌دهد. قبل از احیای کلی خط راه آهن میراث محلی مربوطه، ابتدا تخریب شود. پس از واکنش‌ها،  محافظ کل بناهای تاریخی اطمینان داد که “هیچ بحثی” در مورد تخریب پل وجود ندارد.

در آگوست 2020، هنگامی که داستان بین المللی شد، مک کواری گفت که هرگز برنامه ای برای منفجر کردن پل وجود نداشت و تنها بخش های ناامن و تا حدی آسیب دیده می توانستند تخریب شوند که ظاهراً نیاز به بازسازی داشت. : “برای باز کردن منطقه برای گردشگری، پل باید راه اندازی شود.” او بعداً اضافه کرد که “هیچ بی احترامی در نظر گرفته نشده است.” و نه بازسازی آن تاریخی. در نهایت، مراحل ثبت اموال فرهنگی برای پل دریاچه Pilchowickie نهایی شد و به طور موثر از هر گونه آسیب جلوگیری کرد. در می 2021، اکسنر از گروه تولید پارامونت از جمله مک کواری و کروز به دلیل نقض قرارداد شکایت کرد.

 زیرنویس Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One 2023 - بلو سابتايتل

در نهایت، انتظار می رفت که فیلمبرداری صحنه غرق شدن قطار بین آوریل و ژوئن 2021، در پارک ملی پیک دیستریکت در استونی میدلتون، در یک مجموعه ساخته شده در یک معدن غیرقابل استفاده، با یک خط راه آهن و بخشی از یک پل بر فراز صخره انجام شود. لبه. پس از دو هفته فیلمبرداری معلق،  صحنه در 20 آگوست فیلمبرداری شد، زمانی که یک لوکوموتیو کلاس بریتانیا از صخره به داخل معدن رانده شد.

تریلر این فیلم به طور انحصاری در CinemaCon در 28 آوریل 2022 منتشر شد، شامل مقدمه‌ای توسط تام کروز که هنگام پرواز در هواپیمای دوباله فیلمبرداری شد. این تریلر در 21 مه 2022 به رسانه های اجتماعی لو رفت، و به طور رسمی در 23 می 2022 به صورت آنلاین منتشر شد.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One قرار است در 14 جولای 2023 منتشر شود. قبلاً قرار بود در 23 ژوئیه 2021، 19 نوامبر 2021،   27 مه 2022 و 30 سپتامبر 2022 منتشر شود، قبل از اینکه به دلیل همه گیر COVID-19 و تعطیلی تولید باعث شد. تاریخ انتشار نوامبر و مه آن به فیلم Top Gun: Maverick، فیلم دیگری با بازی کروز داده شد.

دنباله‌ای در حال توسعه است و قرار است در 28 ژوئن 2024 پس از تأخیر به دلیل همه‌گیری COVID-19 منتشر شود. اعلام شد که هر دو فیلم هفتم و هشتم برای اتان هانت ارسال خواهند شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نحوه درج رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح