کد خبر : 197387
تاریخ انتشار : دوشنبه 2 می 2022 - 17:39

دانلود زیرنویس فیلم Attack on Titan: Chronicle 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Attack on Titan: Chronicle 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Attack on Titan: Chronicle 2020 در سال 845، بیش از یکصد سال پس از ظهور تایتان‌ها، بشریت یادآور خطری است که تایتان‌ها ایجاد می‌کنند. با این باور که آنها در پشت دیوارها امن هستند، یک تایتان عظیم الجثه بر فراز وال ماریا نگاه می کند و دروازه بیرونی ناحیه شیگانشینا را می

دانلود زیرنویس فیلم Attack on Titan: Chronicle 2020 در سال 845، بیش از یکصد سال پس از ظهور تایتان‌ها، بشریت یادآور خطری است که تایتان‌ها ایجاد می‌کنند. با این باور که آنها در پشت دیوارها امن هستند، یک تایتان عظیم الجثه بر فراز وال ماریا نگاه می کند و دروازه بیرونی ناحیه شیگانشینا را می شکند. Eren Jaeger همراه با Mikasa Ackermann برای نجات مادرش، Carla Jaeger، که دو کودک در زیر آوار گیر افتاده‌اند، به خانه‌اش بازگشت.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/attack-on-titan-chronicle-2020/

زیرنویس فیلم Attack on Titan: Chronicle 2020 کارلا اصرار می کند که ارن میکاسا را ​​بگیرد و بدود، اما ارن مخالفت می کند و به تلاش خود ادامه می دهد و با آوار دست و پنجه نرم می کند. سپس مادرش به او می گوید که پاهایش زیر آوار له شده است، بنابراین حتی اگر او بتواند او را آزاد کند، او نمی تواند بدود. ارن مفاهیم او را نادیده می گیرد و فریاد می زند که او را حمل خواهد کرد. کارلا در حالی که اشک می ریخت می پرسد که چرا هرگز به او گوش نمی دهد. زمانی که یک تایتان به موقعیت خود نزدیک‌تر می‌شود، بحث کوتاه می‌شود. هانس پس از التماس بیشتر از مادرش و تایتان که هنوز نزدیک است، از راه می رسد. کارلا از هانس التماس می کند که بچه ها را ببرد و بدود. در ابتدا هانس امتناع می‌کند و قول می‌دهد تایتان را بکشد و سه نفر را نجات دهد. همانطور که هانس تیتان را متهم می کند، ناگهان از ظاهر ترسناک این تیتان وحشت زده می ایستد.

هانس تیغه خود را بیرون می کشد و به عقب می دود و دو کودک را می گیرد. با تشکر کارلا و اعتراض ارن، هانس دست به کار می شود. کارلا برای زنده ماندن ارن و میکاسا فریاد می زند. ارن که پشت سر را روی شانه هانس نگاه می کند، وقتی می بیند که تایتان زباله های خانه را دور می کند، نفس نفس می زند و به کارلا نگاه می کند. تایتان او را می گیرد و ارن فریاد می زند که متوقف شود. کمر او را با دستانش می شکند و ارن فقط می تواند با ناامیدی تماشا کند که تایتان مادرش را می بلعد.

هنگامی که شهروندان شروع به فرار از منطقه می کنند، یک تایتان زره پوش ظاهر می شود و از دروازه داخلی سقوط می کند و مدافعان آن را می کشد. زمانی که ارن متوجه می‌شود که دیگر نمی‌تواند به خانه برود، شدت وضعیت به او می‌رسد. او با دیدن ضعف بشریت، عهد می بندد که آخرین تایتان دنیا را بکشد.

Attack on Titan ~Chronicle~ Compilation Film Blu-ray & DVD Release - Anime  Corner

زیرنویس Attack on Titan: Chronicle 2020  پنج سال بعد، مراسمی برای فارغ التحصیلان سپاه 104 برگزار می شود که ارن و میکاسا در بین پنج نفر برتر قرار می گیرند. بعداً، فارغ‌التحصیلان توپ‌ها را بالای دیوار نگه می‌دارند و ارن در مورد مبارزه بشر با تایتان‌ها انگیزه پیدا می‌کند، زمانی که ناگهان رعد و برق در خارج از وال رز به زمین می‌خورد و تایتان عظیم ظاهر می‌شود و دروازه بیرونی ناحیه تروست را می‌شکند.

سربازان به سرعت تلاش خود را برای مقابله با تایتان ها آغاز می کنند و نمی خواهند جهنم پنج سال پیش را تکرار کنند. در حالی که غیرنظامیان به تخلیه خود ادامه می دهند، نیروهای جدید استخدام شده آماده می شوند تا وارد عمل شوند. آرمین آرلت وحشت می کند و ادعا می کند که تایتان ها می توانند هر لحظه آنها را نابود کنند، اما ارن سعی می کند او را آرام کند.

با دویدن در منطقه، نیروهای استخدام متوجه می شوند که تایتان ها در حال حاضر در داخل هستند. ناگهان هدف یک تایتان غیرعادی قرار می گیرند که به سمت آنها می پرد. گروه که فکر می کنند از آن طفره رفته اند، متوجه می شوند که تایتان توماس واگنر را در دهان خود گرفته است. قبل از اینکه بتواند واکنشی نشان دهد، تایتان توماس را می بلعد و باعث وحشت هم تیمی هایش می شود. سپس یک ارن خشمگین با وسایل تحرک همه جانبه خود به جلو می‌رود تا آن تیتان را بکشد، اما توسط تایتان دیگری رهگیری می‌شود که پای او را گاز می‌گیرد و باعث سقوط او می‌شود.

هم‌تیمی‌های ارن در شوک فرو می‌روند، درست زمانی که تایتان‌های بیشتری ظاهر می‌شوند و آنها را یکی پس از دیگری می‌کشند و این باعث وحشت آرمین می‌شود که از شوک یخ می‌زند. سپس تایتان دیگری به آرمین نزدیک می شود و او را در دهان خود می گذارد. در حالی که ارن نیمه هوشیار همه اینها را می بیند، زمانی از دوران کودکی خود را به یاد می آورد که آرمین در حالی که کتابی حاوی اطلاعاتی درباره دنیای بیرون به همراه داشت به سراغش آمد. وقتی آرمین بسیاری از اسرار دنیای بیرون را از کتاب فاش کرد، علاقه ارن بیشتر شد.

در زمان حال، ارن دست آرمین را می گیرد و او را از دهان تایتان بیرون می اندازد. ارن با استفاده از یک تیغه به عنوان راهی برای باز نگه داشتن دهان تیتان اظهار می کند که به دنیای بیرون خواهد رفت. آرمین از او می خواهد که عجله کند، اما دیگر خیلی دیر شده است، زیرا تایتان دهان خود را می بندد و بازوی ارن را گاز می گیرد در حالی که بقیه بدن را می بلعد.

در جای دیگر، میکاسا احساس می کند که چیزی خاموش است. او روزی را به یاد می آورد که چندین سال پیش ارن او را از دست گروهی راهزن که پدر و مادرش را کشتند نجات داد. میکاسا به این فکر می‌کند که دنیا چقدر بی‌رحمانه است، اما با وجود آن، و با به یاد آوردن ارن، متوجه می‌شود که هنوز جایی دارد که آن را خانه بداند. در حالی که تایتان‌ها به هجوم HQ ادامه می‌دهند، میکاسا به دنبال ارن می‌آید، اما آرمین را می‌یابد که قبل از اینکه مرگ ارن را به او بگوید از او عذرخواهی می‌کند. به ظاهر بی احساس، میکاسا به آرمین می‌گوید که اکنون نمی‌توانند احساساتی باشند و او را به پا می‌آورد، سپس به سراغ مارکو بودت می‌رود تا تأیید کند که ورود به ستاد تدارکات به دانشجویان اجازه فرار می‌دهد.

Shingeki no Kyojin: Chronicle | Movie Trailer | 2020 - YouTube

در حالی که میکاسا در حال آماده شدن برای رفتن به سمت مقر است، بقیه کادت ها به او می گویند که نمی تواند به ستاد تدارکات برسد. با این حال، او به خود می بالد که قوی است و می تواند بدون نیاز به دیگران به آنجا برسد. او آنها را بزدل خطاب می کند و آنها را برای اینکه به این زودی تسلیم می شوند، تحقیر می کند. هنگامی که برخی سعی می کنند شکایت کنند و می گویند که او خواهد مرد، میکاسا خطر موجود را تصدیق می کند. با این حال، او اضافه می کند که اگر او برنده شود، پس او زندگی خواهد کرد.

میکاسا تمام تایتان ها را در راه می کشد، اما آرمین متوجه می شود که او بیش از حد گاز مصرف می کند. او متوجه می شود که او از از دست دادن ارن رنج می برد و با جنگیدن، می تواند حواس خود را از درد دور کند. پیش بینی آرمین درست از آب در می آید و میکاسا در خیابان پایین سقوط می کند. میکاسا به این فکر می‌کند که چگونه با مرگ ارن دوباره خانواده‌اش را از دست داده است، و همانطور که فکر می‌کند چه کند، یک تایتان شروع به راه رفتن به سمت او می‌کند و دستش را پایین می‌آورد تا او را بلند کند، اما میکاسا ناگهان انگشتش را قطع می‌کند و از دستش فرار می‌کند. همچنان به او حمله می کند، اما او به طور غریزی از تمام ضربات طفره می رود و متعجب است که چه چیزی او را از مرگ خود باز می دارد.

تیتان دیگری در پشت میکاسا در خیابان ظاهر می شود و او را در گوشه ای قرار می دهد. میکاسا به یاد می‌آورد که ارن در کودکی به او گفت که بجنگد و قول می‌دهد که هرگز تسلیم نشود و گفت اگر بمیرد خاطراتش را از او از دست خواهد داد. همانطور که میکاسا تیغه های خود را برای ضربه زدن بالا می آورد، تیتان پشت سر او ناگهان به تیتان دیگر مشت می زند و مکرراً به آن ضربه می زند. تایتان مرموز به هدف قرار دادن تایتان های دیگر ادامه می دهد تا زمانی که خود را خسته کند و سقوط کند. با تماشای کادت ها، چهره ای که معلوم شد ارن است، از جسد مرموز تیتان بیرون می آید. او بیهوش است، اما زنده است. در حالی که بقیه در شوک هستند، میکاسا به سرعت می رود تا دوستش را بررسی کند. او در شوک است، اما قبل از گوش دادن به ضربان قلب او را در آغوش می گیرد و به محض اینکه آن را پیدا کرد گریه می کند.

ارن به یاد می آورد که در شکم تایتان بود که او را کامل بلعید. با این سوال که چرا تایتان ها همه چیز را از او گرفتند، و حاضر به تسلیم نشدن، دوباره قسم خورد که همه آنها را با دست خالی نابود خواهد کرد. ارن که ناامیدتر و ناامیدتر می شود، با بازوی گم شده خود به سمت گلوی تیتان می رسد. سپس، ناگهان، یک بازوی عظیم از دهان تیتان منفجر می‌شود و باعث می‌شود که به طرز احمقانه‌ای زمین بخورد، قبل از اینکه ابتدا با صورت بیفتد. همانطور که تایتان روی زمین دراز کشیده بود، ارن به شکل تیتان از پشت تایتان بیرون می‌آید و از هم جدا می‌شود. ارن که از انتقام ناامید شده، سر تیتانی را که او را خورده بود، با ضربات محکمی جدا می کند، قبل از اینکه با یک مشت به تایتان کوچکتر حمله کند و به اندازه کافی به سرش آسیب برساند تا آن را بکشد. او بارها و بارها بر سر تایتان مرده پا می زند، که با خونخواهی تمام تایتان ها را بکشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نحوه درج رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح